W ramach usług związanych z instalacjami elektrycznymi świadczymy kompleksową obsługę instalacji niskiego napięcia. Uprawnienia elektryczne SEP oraz wykształcenie branżowe pozwalają nam fachowo wykonywać naszą pracę przynosząc Państwu zadowolenie. VoltageService to również rodzinna tradycja oraz gwarantowana jakość świadczonych usług na każdym etapie budowy.


Pracujemy w myśl zasady: od kosztorysu po realizację.
Przed rozpoczęciem prac dokonujemy bezpłatnej ekspertyzy dotyczącej zakresu wymaganych działań u klienta. Ma to na celu przybliżenie i akceptację ewentualnych kosztów poniesionych na rzecz inwestycji. Nie wykonujemy kosztorysów telefonicznych ograniczając się jedynie do szacunkowych wartości. Podczas wykonywania nowych instalacji dążymy do samodzielnego wybierania osprzętu i okablowania eliminując w ten sposób "nietrafione" zakupy klientów. Jest to podstawą udzielenia 5 letniej gwarancji na wykonane instalacje elektryczne.  

Należy pamiętać o tym, że każda instalacja jest inna - rodzaj zastosowanych kabli, typ zabezpieczeń, rodzaj budownictwa, technologia wykonania etc. Każda przebudowa rządzi się zatem własnymi prawami i często instalacje oparte o przewody aluminiowe nadają się do natychmiastowej kompleksowej wymiany. W przypadku awarii zasilania nie zostawiamy Państwa bez energii elektrycznej wykonując połączenie zastępcze. Takie połączenie nie zapewnienia bezpiecznej i bezawaryjnej ciągłości zasilania - trzeba je zamienić na stałe przyłącze.


Obsługujemy klientów indywidualnych, wspólnoty mieszkaniowe oraz firmy oferując:

  • skuteczne usuwanie awarii elektrycznych związanych z  mechanicznymi uszkodzeniami przewodów wewnętrznej instalacji elektrycznej,
  • usuwanie zwarć i przepięć oraz awarii związanych z działaniem wyłączników nadprądowych i różnicowo-prądowych,
  • kompleksowe przebudowy instalacji elektrycznych wraz z projektem i odbiorem,
  • serwis oświetlenia włączając prace na wysokościach do 10 metrów,
  • podłączanie urządzeń elektrycznych wraz z podbiciem gwarancji producenta,
  • sprawdzanie okablowania i zabezpieczeń celem wydania oświadczenia o stanie technicznym instalacji wymaganym przez Tauron przed podłączeniem licznika energii elektrycznej.


Posiadamy przygotowanie merytoryczne oraz doskonale wyposażone zaplecze techniczne składające się elektronarzędzi firmy Makita oraz mierników marki Sonel, usprawniając tym samym naszą pracę i skracając czas realizacji zamówienia.


Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą częścią oferty:

pomiary elektryczne
systemy monitoringu
dane kontaktowe